Igor Doležal

Igor Doležal realitní makléř

  • 10 přidělených nemovitostí

Igor Doležal


Igor Doležal pracuje jako realitní makléř od roku 2011, nyní již jako vedoucí pobočky v Otrokovicích. Kromě této činnosti také působil v minulosti dlouhá léta v Radiu Kiss Publikum jako moderátor Ranní sprchy. Jedná se o realitního makléře, který je vždy ochoten klientům vyhovět a dokáže pomoci s řešením každé situace.

Proč by klient měl zvolit pro spolupráci právě Agenturu Zvonek?

Díky široké databázi poptávajících a prodávajících klientů jsme schopni najít pro Vaši nemovitost toho správného kupce. Klienti se na nás s důvěrou obrací již od roku 1992.

Proč by si tě měl klient zvolit za svého realitního makléře?

Snažím se svým klientům naslouchat a vyjít jim vstříc ve všech jejich potřebách.

Co tě na práci realitního makléře nejvíc baví?

Určitě to je komunikace s klienty, není to stereotyp, protože pokaždé člověk řeší něco jiného. Je to velmi zajímavá práce.

Jak trávíš svůj volný čas?

Moc času mi na záliby nezbývá, ale pokud přece jenom, tak je to určitě rodina a cestování.

 

Reference od klientů


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Dobrý den pane Doležale,

rádi bychom Vám touto cestou poděkovali za Váš vysoce profesionální přístup při hledání a zprostředkování koupě nemovitosti. Byli jsme velmi mile překvapeni rozsahem poskytnutých služeb a Vaší vstřícností. 

Manželé R.  


Dobrý den,
v roce 2013 jsem si koupila přes agenturu Zvonek byt, ve kterém jsem velmi spokojená. Po letech jsem se potkala s panem Doležalem při nákupech, velmi se ke mě hlásil a ptal se, jak se mi v bytě daří. Opravdu mě překvapilo, že i po tolika letech si pan Doležal své klienty pamatuje a má zájem vědět, jak se jim daří. Takový lidský přístup k práci je rozhodně hodný ocenění.

Andrea Mal.


Dobrý den,

realitní kancelář ZVONEK mohu jen doporučit a jmenovitě pana realitního makléře Doležala vedoucího pobočky v Otrokovicích. Při prodeji bytu se spolupráci panem realitním makléřem 
Doležalem jsem byla velmi spokojená. Vše co bylo potřebné zařídil, poradil, domluvil.Ráda bych poděkovala za profesionální práci, lidský přístup a vstřícné jednání. Takto si představuji práci profesionálního makléře a jsem ráda, že jsem se obrátila právě na pana realitního makléře 
Doležala. Ještě jednou srdečně děkuji. S pozdravem  Alena T.

 

Když jsme chtěli prodávat byt po rodičích, už dopředu jsme se trochu obávali toho složitého papírování. Na doporučení příbuzných jsme se obrátili na realitního makléře pana Igora Doležala. A dobře jsme udělali. Pan Doležal vyřídil v krátké době vše potřebné, poradil a také v poměrně krátké době byl byt prodaný. Můžeme doporučit všem, kdo potřebují, služby Realitní Kanceláře Zvonek. Profesionální přístup a empatické jednání. Takže ještě jednou děkujeme. 

Manželé M&J

 

Milý pane Doležale,

  touto cestou bych Vám chtěla vřele poděkovat za poskytnuté služby při koupi nemovitosti.
  Svou vysokou profesionalitou a lidským přístupem jste dokázal zorganizovat nejen prohlídky nového bytu, ale také jste mi pomohl i při rozhodování a definitivní realizaci koupě. Tímto jste mi výrazně ulehčil od starostí.
  Ještě jednou velmi děkuji a přeji Vám pevné zdraví, hodně spokojenosti a úspěchů v práci. 
  Budu Vás doporučovat a s důvěrou se i třeba v budoucnosti na Vás obrátím. :-) 
 
  S pozdravem Šárka L. 

Nabízené nemovitosti

Pronájem 8 500 Kč
NOVINKA

Pronájem nebytových prostor Otrokovice tř. Osvobození, Otrokovice

Prodej 1 250 000 Kč
NOVINKA
Pronájem 10 500 Kč

Pronájem bytu 2+1 Otrokovice J. Jabůrkové, Otrokovice

Pronájem 10 500 Kč

Pronájem 2+1 Zlín - Malenovice třída 3. května, Zlín

Pronájem 14 000 Kč
Pronájem 13 800 Kč
Prodej 1 450 000 Kč

Prodej chaty Vizovice Želechov, Vizovice

Pronájem 7 500 Kč
REZERVACE

Realizované nemovitosti

Kontaktujte makléře