Igor Doležal

Igor Doležal realitní makléř

  • 6 přidělených nemovitostí

Igor Doležal


Igor Doležal pracuje jako realitní makléř od roku 2011, nyní již jako vedoucí pobočky v Otrokovicích. Kromě této činnosti také působil v minulosti dlouhá léta v Radiu Kiss Publikum jako moderátor Ranní sprchy. Jedná se o realitního makléře, který je vždy ochoten klientům vyhovět a dokáže pomoci s řešením každé situace.

Proč by klient měl zvolit pro spolupráci právě Agenturu Zvonek?

Díky široké databázi poptávajících a prodávajících klientů jsme schopni najít pro Vaši nemovitost toho správného kupce. Klienti se na nás s důvěrou obrací již od roku 1992.

Proč by si tě měl klient zvolit za svého realitního makléře?

Snažím se svým klientům naslouchat a vyjít jim vstříc ve všech jejich potřebách.

Co tě na práci realitního makléře nejvíc baví?

Určitě to je komunikace s klienty, není to stereotyp, protože pokaždé člověk řeší něco jiného. Je to velmi zajímavá práce.

Jak trávíš svůj volný čas?

Moc času mi na záliby nezbývá, ale pokud přece jenom, tak je to určitě rodina a cestování.

 

Reference od klientů


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Dobrý den pane Doležale,

rádi bychom Vám touto cestou poděkovali za Váš vysoce profesionální přístup při hledání a zprostředkování koupě nemovitosti. Byli jsme velmi mile překvapeni rozsahem poskytnutých služeb a Vaší vstřícností. 

Manželé R.  


Dobrý den,
v roce 2013 jsem si koupila přes agenturu Zvonek byt, ve kterém jsem velmi spokojená. Po letech jsem se potkala s panem Doležalem při nákupech, velmi se ke mě hlásil a ptal se, jak se mi v bytě daří. Opravdu mě překvapilo, že i po tolika letech si pan Doležal své klienty pamatuje a má zájem vědět, jak se jim daří. Takový lidský přístup k práci je rozhodně hodný ocenění.

Andrea Mal.


Dobrý den,

realitní kancelář ZVONEK mohu jen doporučit a jmenovitě pana realitního makléře Doležala vedoucího pobočky v Otrokovicích. Při prodeji bytu se spolupráci panem realitním makléřem 
Doležalem jsem byla velmi spokojená. Vše co bylo potřebné zařídil, poradil, domluvil.Ráda bych poděkovala za profesionální práci, lidský přístup a vstřícné jednání. Takto si představuji práci profesionálního makléře a jsem ráda, že jsem se obrátila právě na pana realitního makléře 
Doležala. Ještě jednou srdečně děkuji. S pozdravem  Alena T.

 

Když jsme chtěli prodávat byt po rodičích, už dopředu jsme se trochu obávali toho složitého papírování. Na doporučení příbuzných jsme se obrátili na realitního makléře pana Igora Doležala. A dobře jsme udělali. Pan Doležal vyřídil v krátké době vše potřebné, poradil a také v poměrně krátké době byl byt prodaný. Můžeme doporučit všem, kdo potřebují, služby Realitní Kanceláře Zvonek. Profesionální přístup a empatické jednání. Takže ještě jednou děkujeme. 

Manželé M&J

 

Milý pane Doležale,

  touto cestou bych Vám chtěla vřele poděkovat za poskytnuté služby při koupi nemovitosti.
  Svou vysokou profesionalitou a lidským přístupem jste dokázal zorganizovat nejen prohlídky nového bytu, ale také jste mi pomohl i při rozhodování a definitivní realizaci koupě. Tímto jste mi výrazně ulehčil od starostí.
  Ještě jednou velmi děkuji a přeji Vám pevné zdraví, hodně spokojenosti a úspěchů v práci. 
  Budu Vás doporučovat a s důvěrou se i třeba v budoucnosti na Vás obrátím. :-) 
 
  S pozdravem Šárka L. 
 
Pan Doležal měl po celou dobu mého kontaktu s ním velmi přátelský, avšak plně profesionální přístup. Mám rád, když s obchodním partnerem můžu vtipkovat a přitom udržet úroveň a styl. Je to uvolňující.
Rovněž jsem velmi citlivý na jakékoliv pomlouvání či shazování konkurence, či přílišné vychvalování svých služeb či schopností. Nic z toho neměl pan Doležal zapotřebí dělat, což velmi oceňuji. 
Další vlastnost kterou mne překvapil, bylo absolutní dodržení všeho, co slíbil. I když jen prohodil, že zavolá, stalo se tak. Vzbuzovalo to ve mně obrovskou důvěru.
A samozřejmě mne kompletně odstínil od všech administrativních úkonů spojených s koupí bytu. Poradil, co musím udělat já, a co mohl udělat on, zařídil. Bylo to velmi profesionální a koupě bytu byla pro mne vlastně hračka a to včetně vyřízení hypotéky. Zde je zapotřebí zmínit rovněž skvělou a svižnou práci pana Říhy.
Ještě jednou moc děkuji za tuto zkušenost a přeji hodně spokojených klientů.
S pozdravem Josef G.

 

Moc děkujeme panu realitnímu makléři Igoru Doležalovi za bezproblémový prodej bytu, který díky němu proběhl bez stresu a bez sebemenších komplikací. Těšíme se na další spolupráci.

manželé Ond...vi

Nabízené nemovitosti

Prodej 3 250 000 Kč
REZERVACE

Prodej bytu 2+1 Otrokovice Svobodova, Otrokovice

Prodej 65 000 000 Kč

Prodej výrobní, skladové haly a… Na Záhonech, Kunovice

Pronájem 6 800 Kč

Pronájem kanceláří v centru Zlína třída Tomáše Bati, Zlín

Pronájem 20 000 Kč

Pronájem nebytového prostoru vhodného… tř. Tomáše Bati, Otrokovice

Prodej 1 821 000 Kč
Pronájem 1 950 Kč

Pronájem kanceláří v centru Zlína třída Tomáše Bati, Zlín

Realizované nemovitosti

Kontaktujte makléře