Zuzana Moravčíková

Zuzana Moravčíková realitní makléřka

Zuzana Moravčíková


Jmenuji se Zuzana Moravčíková a jsem realitní makléřkou zlínské realitní kanceláře Agentury ZVONEK. Vždy mě přitahoval obchod a komunikace s lidmi. V oblasti obchodu se pohybuji od roku 1999. Na realitním trhu se pohybuji od roku 2015. Svět realit mě natolik nadchnul a ohromil, že se stal pevnou a nedílnou součástí mého života. Po celou dobu působení v oboru realit jsem získala nemálo zkušeností a odborných pohledů na samotný prodej nebo pronájem nemovitostí.

Specializuji se na prodej a pronájem  rodinných domů, chat, chalup, zemědělských usedlostí a pozemků na Valašsku a okolí, spolehnout se na mě můžete i v případě prodeje či pronájmu bytu nebo jiné nemovitosti v rámci Zlínského kraje. Jsem schopná pomoct i klientům, kteří se dostali do finančních problémů, mají potíže se splácením hypoték nebo mají na svých nemovitostech exekuce.

Prodej nových nemovitostí je pro mě vždy výzvou a nadšením. Se všemi svými klienty se snažím navázat profesionálně přátelský vztah a velmi ráda se se svými klienty setkávám u dalších úspěšných obchodů. Při své práci kladu důraz na profesionalitu, seriózní jednání a touhu zrealizovat obchod ke spokojenosti všech zúčastněných stran.

Mým cílem je důvěra a spokojenost klientů. 

Prodej či koupě realit je jedním z nejdůležitějších kroků v životě, a proto je potřeba mít někoho, kdo Vás provede celým procesem. Uvědomuji si, že někteří realitní makléři pracují neprofesionálně, a proto jsem nastoupila právě do realitní kanceláře Agentury ZVONEK, která je zárukou pouze poctivých a zásadových vztahů s klienty, na jejichž základě jsou poskytovány nejlepší služby při zprostředkování prodejů a pronájmů.

Mou prioritou jste právě Vy – moji klienti – a Vaše potřeby. 

Těším se na osobní setkání.

Bc. Zuzana Moravčíková

 

Aktuálně hledám pro své klienty:


- rodinný dům ve Valašských Kloboukách, Brumově-Bylnici
- byt 2+1, 3+1 v Brumově-Bylnici a okolí

Realizované nemovitosti

Kontaktujte makléře