Jiří Tomaňa

Jiří Tomaňa realitní makléř

  • 79 přidělených nemovitostí

Pan Jiří Tomaňa se v realitách pohybuje od roku 2012 a za tuto dobu se mu podařilo získat řadu zkušeností a mnoho spokojených klientů. Navíc se za rok 2014 stal neúspěšnějším makléřem realitní kanceláře Zvonek a získal tak titul Makléř roku.

Jak jste se stal realitním makléřem?

V podstatě celý profesní život jsem pracoval s lidmi, a to v oblasti marketingu a obchodu. Na základě získaných zkušeností z předchozích zaměstnání jsem hledal pracovní oblast, kde by záleželo čistě na mých zkušenostech, nasazení a obchodním talentu. Hledal jsem práci, kde mi nikdo nebude určovat, jak a co mám dělat, kdy to mám dělat, práci, která není časově omezena. A právě práce realitního makléře mi toto nabízí.

Co Vás na práci nejvíce baví?

Nezávislost, vlastní rozhodování, plánování svého času a možnost využití intuice.

Co považujete za největší pracovní úspěch?

Pro mne je úspěch každý obchod, kde na konci obchodu jsou spokojení klienti, a to jak na straně prodávajících, tak na straně kupujících.

Co Vás odlišuje od jiných makléřů – proč se obrátit právě na Vás?

Tak na tuto otázku se budete muset zeptat mých zákazníků. Možná je to vcítění se do situace klientů, navázání určitého druhu přátelství, vzájemné důvěry a taky možná přístup k obchodu.

Jak jste spokojený s vlastním bydlením?

Velmi. Bydlíme s rodinou v rodinném domku, v klidné části města.

Jaká je Vaše představa ideálního bydlení?

Rodinný domek se zahrádkou, kde můžou děti bezpečně sami ven. Nízké náklady na bydlení a dobrý servis firmy, která vám dům postavila nebo rekonstruovala. Především pro případ reklamací nebo následných oprav či úprav.

Jaké máte koníčky, jak trávíte svůj volný čas?

Volný čas je něco, čeho je vždy málo :o))). Máme tři děti, takže většina volného času se točí kolem rodiny. Podle mého je nutno si na své koníčky čas udělat nebo je trávit společně s rodinou. Velmi rádi lyžujeme, takže pokud je to možné, trávíme co nejvíce času na horách. V létě se pro změnu se ženou věnujeme sportovnímu parašutismu. Můj první seskok jsem provedl v roce 1989, takže mi to vydrželo docela dlouho a z koníčka se postupně stal životní styl.

 

Cestujete rád, na jakém místě se Vám nejvíce líbilo?

Díky předchozímu zaměstnání se mi podařilo procestovat formou služebních cest velkou část Evropy. Přiznám se, že se mi velmi líbí v severských zemích především ve Švédsku. Takže už nyní vím, že jakmile budou děti starší, rád bych naplánoval cestu právě do těchto zemí. Pravdou je, že mě láká i Skotsko.

Nabízené nemovitosti

Prodej 1 695 000 Kč
SLEVA

Prodej cihlového bytu 3+1 v Uh. Brodě Bří Lužů, Uherský Brod

Prodej 5 450 000 Kč

Prodej rodinného domu 5+1 v Mařaticích. Vladislava Perutky, Uherské Hradiště

Prodej 1 680 000 Kč
SLEVA
Pronájem 10 500 Kč

Pronájem novostavby bytu 1+kk UH… Zahrádky, Uherské Hradiště

Prodej 375 000 Kč
SLEVA
Prodej 1 995 000 Kč

Prodej rodinného domu v Hluku Antonínská, Hluk

Prodej 2 680 000 Kč

Prodej rodinného domu 4+1 v Uh. Ostrohu Moravní, Uherský Ostroh

Prodej 425 000 Kč

Prodej zahrady v Uh. Ostrohu - Kvačice Hliníky, Uherský Ostroh

Realizované nemovitosti

Kontaktujte makléře