Miroslav Zvonek

Mgr. Miroslav Zvonek realitní makléř, jednatel společnosti

  • 40 přidělených nemovitostí

Mgr. Miroslav Zvonek


Reality mě provází téměř celým životem. Můj otec založil realitní kancelář Zvonek, když mi bylo osm let. Od té doby uplynula řada let, avšak vize zůstává stále stejná jako v roce 1992. Našim hlavním cílem je spokojený klient, který se k nám rád vrátí a doporučí naše služby svým známým a přátelům.

Já osobně jsem se do realitní činnosti zapojil v roce 2006. Na začátku jsem se zaměřil především na pronájmy, díky kterým jsem měl možnost získat řadu zkušeností při jednání s různými klienty. Postupem času jsem se začal věnovat také prodeji nemovitostí. Krom toho jsem se také vzdělával. Nejprve jsem vystudoval vysokou školu ve Zlíně se zaměřením na marketing, ve studiu jsem pak dále pokračoval, a to na Právnické fakultě v Brně oborem Právní vztahy k nemovitostem.

V letech 2006 až 2018 jsem realizoval více než 600 realitních transakcí. Pokud tedy hledáte zkušeného realitního makléře, můžete se s důvěrou obrátit na mne. Krom mých zkušeností s realitami vám mohu nabídnout také právní poradenství. Samozřejmostí je pak vysoké pracovní nasazení, flexibilita a vstřícnost.

Chcete prodat nemovitost rychle a výhodně? Kontaktujte mě a pomůžu Vám prodat nemovitost za nejvýhodnějších podmínek. Vše vyřídím za Vás.

Těším se na naše osobní setkání.

Mgr. Miroslav Zvonek

 

Ocenění


 

 

Reference od klientů


 

Nabízené nemovitosti

Prodej 2 772 000 Kč
NOVINKA

Nové byt 2+kk Březnice u Zlína,… náměstí Míru, Zlín

Pronájem 7 900 Kč
NOVINKA
Prodej Cena v RK
NOVINKA

Prodej penzionu/hotelu v Luhačovicích Masarykova, Luhačovice

Prodej 13 500 000 Kč
NOVINKA
Prodej 2 590 000 Kč
NOVINKA
Pronájem 12 500 Kč
Pronájem 7 700 Kč
REZERVACE
Pronájem 1 000 Kč

Realizované nemovitosti

Kontaktujte makléře