Miroslav Zvonek

Mgr. Miroslav Zvonek realitní makléř, jednatel společnosti

  • 38 přidělených nemovitostí

Mgr. Miroslav Zvonek


Reality mě provází téměř celým životem. Můj otec založil realitní kancelář Zvonek, když mi bylo osm let. Od té doby uplynula řada let, avšak vize zůstává stále stejná jako v roce 1992. Našim hlavním cílem je spokojený klient, který se k nám rád vrátí a doporučí naše služby svým známým a přátelům.

Já osobně jsem se do realitní činnosti zapojil v roce 2006. Na začátku jsem se zaměřil především na pronájmy, díky kterým jsem měl možnost získat řadu zkušeností při jednání s různými klienty. Postupem času jsem se začal věnovat také prodeji nemovitostí. Krom toho jsem se také vzdělával. Nejprve jsem vystudoval vysokou školu ve Zlíně se zaměřením na marketing, ve studiu jsem pak dále pokračoval, a to na Právnické fakultě v Brně oborem Právní vztahy k nemovitostem.

V letech 2006 až 2018 jsem realizoval více než 600 realitních transakcí. Pokud tedy hledáte zkušeného realitního makléře, můžete se s důvěrou obrátit na mne. Krom mých zkušeností s realitami vám mohu nabídnout také právní poradenství. Samozřejmostí je pak vysoké pracovní nasazení, flexibilita a vstřícnost.

Chcete prodat nemovitost rychle a výhodně? Kontaktujte mě a pomůžu Vám prodat nemovitost za nejvýhodnějších podmínek. Vše vyřídím za Vás.

Těším se na naše osobní setkání.

Mgr. Miroslav Zvonek

 

Ocenění


 

 

Reference od klientů


 

Nabízené nemovitosti

Prodej 1 699 Kč
SLEVA
NOVINKA
Pronájem 8 500 Kč
SLEVA
NOVINKA

1+1 Zlín - Kúty, ihned 2. května, Zlín

Pronájem 12 000 Kč
NOVINKA
Pronájem 11 500 Kč
SLEVA
Pronájem 4 900 Kč
Prodej 2 099 000 Kč
SLEVA

2+1 Zlín - Benešovo nábřeží, možnost… Benešovo nábřeží, Zlín

Prodej Cena v RK
SLEVA
Prodej 3 650 000 Kč
Pronájem 13 000 Kč

Realizované nemovitosti

Kontaktujte makléře