Nabízené pozice

Aktuálně hledáme spolupracovníky na následující pozice:

 

REALITNÍ MAKLÉŘ – plný úvazek
Stanete se obchodníkem, který bude každý den v  kontaktu s našimi klienty, kdy jim budete pomáhat plnit jejich sny o novém bydlení. Nabízíme dvoudenní školení, kde Vás uvedeme do základů práce realitního makléře. Osvojíte si postupy při řešení prodeje, pronájmu bytů i RD či převodu družstevních bytů, od získání nemovitosti až po zúčtování provizí. Vždy budete mít k dispozici osobu, na kterou se můžete 24 hodin denně obrátit o pomoc či konzultaci.
 
​REALITNÍ MAKLÉŘ – externista / tipař
Tato varianta je ideální pro ty z Vás, kteří si chcete ponechat zadní vrátka v podobě současného zaměstnání, nebo jste na mateřské, v důchodovém věku, či student, nebo Vás jen láká zkusit něco nového. Projdete jednodenním (případně i víkendovým) školením, kde Vás vybavíme těmi nejdůležitějšími znalostmi a základními postupy. Vašim úkolem bude především získávání nových nemovitostí za zajímavou provizi, vše ostatní je pak možné řešit v součinnosti s Vaším konzultantem, nebo prostě předat zkušenému kolegovi.  Pokud Vás práce zaujme, pak můžete kdykoliv začít naplno.
 
PORADCE PRO BYDLENÍ 
Hledáme vhodné kandidáty na pozici PORADCE PRO BYDLENÍ. Jedná se o nově vzniklou pozici. Poradci pro bydlení budou působit v následujících oblastech: kompletní realitní činnost, správa bytových a nebytových prostor, služby související s výstavbou, údržbou a provozem nemovitostí, finanční služby spojené s výstavbou, rekonstrukcí a provozem nemovitostí, zprostředkování doplňkových služeb souvisejících s bydlením. Poradce si dále bude moci zvolit svou budoucí specializaci (např. pozemky, dřevostavby, nebytové prostory, hypotéky, investiční příležitosti). 
 
 
INZERTNÍ PORADCE 

Chcete být nezávislý a rozhodovat o své pracovní náplni sami? Hledáte nadstandardně finančně ohodnocenou práci? Chcete se stát součástí silné a stabilní společnosti? Baví Vás práce s lidmi?

Staňte se součástí našeho týmu! Realitní kancelář s tradicí působení ve Zlínském kraji od roku 1992 hledá spolupracovníky na pozici INZERTNÍ PORADCE! Hlavní náplní práce je prodej inzertního prostoru v realitním magazínu a na internetu firmám, které působí v oblasti bydlení ve Zlínském kraji.

 

 

 

 

Domluvit termín pohovoru