Zvažujete koupi nemovitosti?

PROHLÉDNOUT
AKTUÁLNÍ NABÍDKU

KONTAKTOVAT
REALITNÍHO MAKLÉŘE

NASTAVIT
REALITNÍHO HLÍDAČE


 

Nejčastější dotazy pro koupi nemovitosti

ZVAŽUJI KOUPI NEMOVITOSTI, CO BYCH MĚL UDĚLAT NA ZAČÁTKU? 

Prvním krokem při koupi nemovitosti je prověření finančních možností. Obraťte se na naše realitní specialisty, kteří vám zajistí nejvýhodnější nabídku hypotečních úvěrů u spolupracujících bankovních institucí. Poté, co vyřešíte finance, je vhodné stanovit si hlavní požadavky na kupovanou nemovitost, podle kterých začnete hledat.

V případě, že před koupí bude třeba jinou nemovitost prodat, doporučujeme postup konzultovat s realitním makléřem. Obecně však platí, že je vhodné nejdříve nemovitost prodat a následně hledat vhodnou ke koupi. 

 

Další dotazy:

CHTĚL BYCH SI NEMOVITOST KOUPIT NA HYPOTÉKU. MŮŽETE MI JI POMOCI VYŘÍDIT?
Realitní kancelář Zvonek spolupracuje s nejvýznamnějšími bankami. Naši realitní makléři jsou schopni zajistit hypoteční úvěr za nejlepších možných podmínek. Pro více informací doporučujeme sjednat osobní schůzku, kde je možné probrat všechny možnosti.  
JAKÁ JE PROVIZE ZA SLUŽBY NAŠÍ REALITNÍ KANCELÁŘE?
U většiny nabízených nemovitosti vždy uvádíme kupní cenu včetně naší provize, dopředu tedy víte, jakou konečnou cenu zaplatíte. Pokud si majitel přeje, abychom do ceny nemovitosti provizi nezahrnovali, je tato informace uvedena v poznámce o ceně. 


 

Obraťte se s koupí na naše makléře

Vyplňte prosím své kontaktní údaje a naši makléři Vás budou co nejdříve kontaktovat: