Celofiremní porada a školení makléřů Agentury Zvonek

Ve čtvrtek 30. března se konala celofiremní porada spojená se školením na velmi zajímavá a přínosná témata.Sešli jsme se se všemi makléři z poboček Agentury Zvonek v salonku restaurace U Dvou slunečnic.

Součástí programu bylo také vyhodnocení uplynulého roku 2022. V rámci kategorie nejlepší makléř se umístili Martin Holcner, Michal Bartl a Mgr.Miroslav Zvonek. Ti si převzali hodnotné zážitkové poukazy na jízdu Porsche a degustační večeři v luxusní restauraci.

Vyhlašovala se také kategorie Makléř pobočky. Za pobočku Vsetín převzala ocenění Libuše Martinková, z pobočky Bystřice pod Hostýnem makléřka paní Dagmar Dzuriková, z pobočky Valašské Klobouky Bohdana Macháčová a ze zlínské pobočky převzala ocenění Katka Kolomazníková. Dámy si mohou užít výhry v podobě poukázky do Bistrotéky Valachy.  Speciální ocenění jsme předali makléři panu Jiřímu Tomaňovi z pobočky Uherské Hradiště ze nejvíce prodaných nových bytů za rok 2022.

Letos si nově převzali ocenění také asistentky a účetní firmy v kategorii Nejlepší Back Office- Marcela Talašová, Jiřina Křížová a Jana Boušková.

Všem velmi děkujeme za účast, vedení- speciálně Petrovi Zubíčkovi za realizaci programu- děkujeme za vyčerpávající a velmi přínosné informace, kdy jsme přesvědčeni, že povedou ke zlepšení a zkvalitnění naší práce.