Pro zájemce o nové bydlení ve Zlíně a v Uherském Hradišti máme dobrou zprávu. Výstavba v oblíbených lokalitách U Centrálního parku II ve Zlíně a v Nových Štěpnicích v Uherském Hradišti díky vysoké poptávce dále pokračuje. Nové byty doporučujeme rezervovat co nejdříve, zájem je velký.

ZLÍN - BYDLENÍ U CENTRÁLNÍHO PARKU II
Ve Zlíně byla zahájena výstavba a prodej čtrnáctého bytového domu s označením B14. Ceny nových bytů začínají na částce 1.340.000 Kč a dokončení je plánováno na jaro 2018. Lokalita "U Centrálního parku II" se stala mezi zájemci o bydlení velmi oblíbenou a to nejen díky výhodnému umístění, kdy se nachází v blízkosti lesa, parku, dětských hřišť, ale také díky blízkosti kompletní sítě obchodů a služeb. Dalšími klady jsou prostorné terasy s krásnými výhledy, funkčně řešené dispozice bytů a technická kvalita provedení stavby! O vysoké kvalitě výstavby svědčí fakt, že si zde klienti kupují byty opakovaně. Někteří z důvodu přírůstku v rodině, další pak jako formu výhodné investice. Klienti si zde kupují byty, které následně, díky nízkým nákladům na energie, výhodně pronajímají. Více zde!
 

UHERSKÉ HRADIŠTĚ - NOVÉ ŠTĚPNICE
Na úspěch zlínské výstavby navázala v roce 2012 výstavba nových bytů v lokalitě Nové Štěpnice v Uherském Hradišti. Jedná se o unikátní lokalitu, která se nachází v blízkosti centra města, obchodů a služeb a nabízí nadstandardní bydlení. Aktuálně probíhá prodej bytového domu s označením B4, B5, B6, který nabízí ceny od 1.259.000 Kč. Dokončení je plánováno na první polovinu roku 2018. Využijte aktuální nízké sazby hypoték a zarezervujte si své nové bydlení již na DNECH OTEVŘENÝCH DVEŘÍ, které se konájí ve čtvrtek 13.10. 2016 a v pátek 14. 10. 2016 od 14 do 18 hodin. Více zde!

Další informace najdete v sekci Nové výstavby.

Pro více informací volejte 
tel. 603 246 690. Těšíme se na Vás!