Jana Vojtová pracuje ve Vita Sana Clubu již od jeho založení v roce 2011. Kromě obchodu a klientského servisu se věnuje také trenérské činnosti, konkrétně se s ní můžete potkat na sportovních lekcích Race walker.

Mohla byste prosím našim čtenářům v krátkosti představit, jaké služby nabízí Vitasana?
Vita Sana Club nabízí široké spektrum služeb. Naši členové mohou využívat moderní fitness zónu, řadu skupinových aktivit, taneční hodiny, mohou relaxovat v našem příjemném wellness. Myslíme i na děti v rámci našeho dětského klubu Bimbi Belli. Děti tráví svůj volný čas v atraktivních kroužcích. V minulém roce jsme rozšířili nabídku našich služeb. Nejen našim členům, ale i široké veřejnosti je k dispozici Vita Sana Beauty, salon s nabídkou kadeřnických a kosmetických služeb. Můžete k nám na manikúru, pedikúru, do solaria. Pro milovníky golfu je připraven 3D golfový simulátor, horkou novinkou je EMS trénink, založený na základě elektro svalové stimulace. Tohoto tréninku využívá například známý sprinter Usain Bolt. Nesmím zapomenout také na naši restauraci Vita Sana Fresh Food Restaurant, kterou naleznete nedaleko v budově hotelu Ondráš.

104 (1)  fitness-fitness

Jaké má Vitasana plány a cíle na rok 2015?
Rok 2015 bude pro náš klub velmi důležitý. Čeká nás otevření další části klubu v areálu Svitu. Můžete se těšit na špičkové fitness centrum a luxusní wellness pro ty nejnáročnější klienty. Čeká nás řada tradičních akcí, jako je reality show, kdy vybereme účastníky z řad veřejnosti a dáme jim možnost po 8 týdnů navštěvovat náš klub a pod vedením trenérů dosáhnout maximálních výsledků a splnit si tak svůj sen. Proměny bývají opravdu neskutečné a bonusem pro vítěze, který vzejde z hlasování, je roční členství ve Vita Saně. Rádi bychom také zopakovali úspěch minulého historicky prvního ročníku běhu městem Zlínem Vita Sana RUN a mnoho dalšího.

Čím se odlišujete od zlínské konkurence?
Vita Sana Club je jedinečný, všechny služby, které jsem uvedla v úvodu, nabízíme pod jednou střechou a v centru města. Otevřením další části klubu ve Svitu budeme lidem ještě blíž. Staráme se o naše členy komplexně a snažíme se je naučit nebát se investovat do toho nejcennějšího, co máme, a to je naše zdraví. U nás mohou pečovat o své tělo pohybem, relaxací a v neposlední řadě zdravým stravováním. Pořádáme různé workshopy a semináře na zajímavá témata.

Jaké máte koníčky, jak trávíte svůj volný čas?
Mám malého syna a práci, kterou mám ráda. Můj čas tedy věnuji právě jemu a práci a volna už moc nezbývá. Snažím se svůj volný čas trávit aktivně, takže určitě cvičím, vzhledem k tomu, že mám kousek do lesa, chodím na procházky a pokud se najde pár volných chvil navíc, ráda si sednu a přečtu pár stránek v knize.

Cestujete ráda, na jaké místě se Vám nejvíce líbilo?
Cestuji velmi ráda. Je těžké vybrat pouze jedno místo, je jich hned několik. Chtěla bych se určitě vrátit do Kanady, je to krásná země s příjemnými lidmi, k mým srdečním záležitostem určitě patří Londýn, Paříž nebo Basilej.

Pokračování rozhovoru zde.