Hledáte práci s možností sebeuplatnění, vysokého výdělku a volnou pracovní dobou? Pro své pobočky pro oblast Zlínského kraje hledáme nové spolupracovníky. Přijměte tuto výzvu a staňte se součástí našeho týmu realitních makléřů ZVONEK!

Každý den budete v kontaktu s našimi klienty, kdy jim budete pomáhat plnit jejich sny o novém bydlení. Nejdříve absolvujete intenzivní dvoudenní školení, kde Vás uvedeme do základů práce realitního makléře. Osvojíte si postupy při řešení prodeje, pronájmu bytů i RD či převodu družstevních bytů, od získání nemovitosti až po zúčtování provizí. Po absolvování školení pak budete mít vždy k dispozici osobu, na kterou se můžete 24 hodin denně obrátit o pomoc a konzultaci. 

Bližší informace naleznete na zvonek.cz v sekci KARIÉRA.

V současné chvíli připravujeme školení nových makléřů,
které proběhne 26. – 27. ledna 2017.


Po absolvování školení budete i bez předchozích zkušeností v oboru připraveni nastartovat vaši úspěšnou kariéru v realitní oblasti. Porozumíte realitnímu trhu, naučíte se využívat všechny možnosti získávání nabídek, dozvíte se, jak pracovat se zakázkou, zorientujete se v novém Občanském zákoníku, poznáte typy smluv a podmínky jejich uzavírání apod. 

Zajistěte si místo na školení a kontaktujte nás pomocí formuláře níže, nebo volejte 734 302 564!