Hledáte či v blízké budoucnosti plánujete změnu bydlení? Pak pro Vás máme opravdu jedinečnou příležitost! Představujeme zcela nový projekt APARTMÁNY STRÁNĚ, který nabízí zájemcům moderní bytové jednotky jen kousek od centra Zlína, k dokončení dle vlastních představ. 

Nová výstavba vzniká v ulici Nad Stráněmi v I. etapě Jižních Svahů, přímo naproti univerzity. Jedná se o klidnou lokalitu obklopenou spoustou zeleně s veškerou občanskou vybaveností v okolí. V pěší dostupnosti naleznete obchody s potravinami, restaurace, školky, školy i zastávku MHD. Díky tomu splňuje projekt požadavky na nejnáročnější moderní bydlení. Dům má jihozápadní orientaci a je rozdělen do dvou bloků propojených I. a II. nadzemním podlažím, díky čemuž tvoří tvar písmene U. Svým obyvatelům dopřeje dokonalé proslunění a nádherné výhledy. 

Celkem nabízíme k prodeji 71 nových bytů. Vybrat si můžete z dispozic 1+kk, 2+kk a 3+kk. Součástí každé bytové jednotky je sklep a u většiny bytů i prostorný balkon či terasa. Nabízíme také možnost přikoupení parkovacího stání přímo pod budovou v podzemním parkovišti o 3 podlažích. K dispozici je celkem 92 nadstandardních parkovacích stání s pohodlným příjezdem i výjezdem z budovy. Přívlastek moderní nezískal projekt jen tak náhodou. Součástí většiny stání je totiž uzamykatelný box až na 4 jízdní kola s elektrickou zásuvkou, například pro dobíjení elektrokol či koloběžek. Všechna parkovací stání jsou navíc připravena i k nabíjení elektromobilů. 

V ceně bytu je kompletní dokončení Standard, přičemž máte možnost vybírat z několika variant a možností, díky čemuž můžete přizpůsobit nové bydlení vlastním představám. Součástí vybavení Standard jsou vstupní protipožární a interiérové klasické dveře, vinylové podlahy s realistickým strukturovaným povrchem a vysokou absorpcí hluku s výběrem ze 4 barevných dekorů. Na terase položena keramická dlažba. Dále koncové prvky elektroinstalace, radiátory a standardní příprava na kuchyňskou linku. V koupelně bude připraveno umyvadlo, koupelnový radiátor, baterie, WC, sprchový kout či vana. Dlažbu a obklady si můžete vybrat z 5 variant. V každém z bytů se vyskytuje zařízení pro autonomní detekci a signalizaci výskytu kouře. Hlavní vchod do budovy je vybaven bezpečnostním čipovým systémem. K dispozici budou dva výtahy až pro 8 osob. Dům je bezbariérově přístupný. Plastová okna a balkonové dveře jsou vybaveny izolačním trojsklem. 

Pokud by vám výbava Standard nestačila, nabízíme za příplatek možnost Nadstandard, která obsahuje venkovní hliníkové žaluzie, klimatizační jednotku či dřevěné podlahy. 

Vytápění je zabezpečeno dálkově se samostatným odečtem spotřeby energií v každém z bytů. To znamená, že platíte jen to, co sami spotřebujete. Energetický štítek splňuje kategorii B, tedy velmi úsporné bydlení na měsíční náklady.

Byty jsou vhodné také pro investory, kteří hledají jedinečnou nabídku v oblasti investic do nemovitostí. 

Předpokládané dokončení projektu a předání bytů je plánováno na červen roku 2024. Aktuální dostupnost bytů si můžete ověřit zde: https://zvonek.cz/projekty/apartmanystrane 

Na stránce naleznete také fotogalerii projektu a kontaktní formulář. Kontaktovat nás můžete také na tel. 603 246 680 nebo na mailu agentura@zvonek.cz Rádi vám pomůžeme také s možnostmi financování.