Pan Jiří Tomaňa se v realitách pohybuje několik let a za tuto dobu se mu podařilo získat řadu zkušeností a desítky spokojených klientů. Navíc se za rok 2014 stal neúspěšnějším makléřem realitní kanceláře Zvonek a získal tak titul Makléř roku.

Jak jste se stal realitním makléřem?
V podstatě celý profesní život jsem pracoval s lidmi, a to v oblasti marketingu a  obchodu. Na základě získaných zkušeností z předchozích zaměstnání jsem hledal pracovní oblast, kde by záleželo čistě na mých zkušenostech, nasazení a obchodním talentu. Hledal jsem práci, kde mi nikdo nebude určovat,  jak a co mám dělat, kdy to mám dělat,  práci, která není časově omezena. A právě práce realitního makléře mi  toto  nabízí.

Co Vás na práci nejvíce baví?
Nezávislost, vlastní rozhodování, plánování svého času a možnost využití intuice.

Tomana2 Tomana1


Co považujete za největší pracovní úspěch (kromě titulu makléř roku :)?
Pro mne je úspěch každý obchod, kde na konci obchodu jsou spokojení klienti, a to jak na straně prodávajících, tak na straně kupujících.

Co Vás odlišuje od jiných makléřů – proč se obrátit právě na Vás?
Tak na tuto otázku se budete muset zeptat mých zákazníků. Možná je to vcítění se do situace klientů, navázání určitého druhu přátelství, vzájemné důvěry a taky možná přístup k obchodu.

Jak jste spokojený s vlastním bydlením?
Velmi. Bydlíme s rodinou v rodinném domku, v klidné části města.

Jaká je Vaše představa ideálního bydlení?
Rodinný domek se zahrádkou, kde můžou děti bezpečně sami ven. Nízké náklady na bydlení a dobrý servis firmy, která vám dům postavila nebo rekonstruovala. Především pro případ reklamací nebo následných oprav či úprav.

Pokračování rozhovoru zde