Představujeme Vám nové webové stránky, díky kterým pro Vás bude vyhledávání nemovitostí ještě jednodušší. Stránky jsme připravili tak, aby byly co nejpřehlednější a hlavně uživatelsky příjemné. Mimo veškeré informace o naší kanceláři a naši širokou nabídku nemovitostí zde naleznete i několik užitečných novinek, jako například online chat či vylepšený hlídač nemovitostí.

Co jsme pro Vás připravili?

 

Přehlednější a jednodušší vyhledávání

Při hledání a výběru nemovitosti oceníte možnost filtrování nemovitostí podle Vašich požadavků. Jednoduše zadejte, zda hledáte dům, byt, pozemek či komerční objekt ke koupi či pronájmu. Následně zvolte oblast, kde se má daná nemovitost nacházet. Dále můžete výsledky hledání omezit pouze na takové, které odpovídají Vašim finančním možnostem.

Více potřebných informací

Koupě nebo prodej nemovitosti, či její pronájem, je často zásadním krokem ve Vašem životě. Proto je pro nás důležité, abyste věděli, že se na nás můžete kdykoliv s důvěrou obrátit. Na stránkách naleznete důležité informace z historie kanceláře a představení nabízených služeb. Webové stránky můžete využít i jako první seznámení s našim týmem a můžete si zde také vybrat makléře, se kterým budete spolupracovat.

Aktuality ze světa realit

Chceme, aby Vám neutekla žádná důležitá informace z aktuálního dění v oblasti realit. Díky aktualitám se dozvíte včas o všech plánovaných akcích, jako jsou dny otevřených dveří nových výstaveb či představení nových projektů či služeb. Dále se můžete těšit také na užitečné tipy, které využijete v případě řešení koupě, prodeje či pronájmu nemovitosti.

Vylepšená funkce "Realitní hlídač"

Pokud momentálně nemáme v nabídce nemovitost, která odpovídá Vašim požadavkům, využijte funkci Realitního hlídače. Nastavte si parametry nemovitosti, které jsou pro Vás klíčové. Až se objeví nabídka, která bude těmto parametrům odpovídat, Realitní hlídač Vás o ní bude okamžitě informovat. Tato funkce za Vás bude nově hlídat také slevy u aktuálních nabídek, které odpovídají Vašim požadavkům, ne však Vašim finančním možnostem. O případném zlevnění se tak ihned dozvíte.

Chat pro možnost online komunikace

Abychom Vám usnadnili hledání nemovitostí či informací a ušetřili čas, připravili jsme možnost rychlé komunikace pomocí chatu. Neváhejte se na nás s jakýmkoli dotazem obrátit. Rádi Vám obratem poradíme a odpovíme na všechny dotazy.

Věříme, že Vám novým webem usnadníme práci při hledání nemovitostí a že se Vám nová podoba stránek líbí stejně jako nám!