Jak prezentujeme nemovitosti

Pro rychlý a efektivní prodej nemovitosti je třeba oslovit všechny potenciální zájemce. Díky databázi poptávajících klientů a efektivnímu systému reklamy ve všech typech médií jsme schopni najít pro každou nemovitost toho správného kupce. Po zadání nemovitosti do prodeje přes realitní kancelář ZVONEK ihned oslovíme  aktuálně poptávající klienty. Ihned po zadání se tedy o nemovitosti dozví klienti, kteří se obrátili s poptávkou na naše realitní makléře. Zároveň začneme nemovitost prezentovat na internetu, vývěskách, v realitním magazíně a po dohodě s majitelem také přímo v místě prodeje. 

 


Prezentace na vlastních webových stránkách    

Webové stránky Realitní kanceláře ZVONEK®  mají moderní vzhed a obsahují řadu funkcí pro prodávající i kupující. Zájemci o koupi mohou využívat vyhledávání na základě zvolených parametrů. U všech nemovitostí je také možnost nastavit sledování změn, kdy tento hlídač zároveň sleduje také nové nabídky odpovídajcí zadaným parametrům. Prodávající pak mohou na stránkách nalézt například aktuální informace z realitního trhu, poptávky našich klientů, případně také informace o jednotlivých realitních makléřích.

 


Inzerce na významných realitních serverech   

 

Nemovitosti prezentujeme také na více než třech desítkách významných realitních serverů. Díky této prezentaci se o nabídcce dozví klienti, kteří nemovitosti vyhledávají aktivně na internetu. Nabídku našich nemovitostí zájemci naleznou například na serverech Sreality.cz, Realitymix.cz, Realitymorava.cz, Hyperreality, Reality.idnes.cz, Bazos.cz a dalších.  

 

 


Zviditelnění ve vlastním realitním časopise      

Realitní magazín ZVONEK vychází v nákladu 40 tisíc kusů a je určen pro zájemce o bydlení ve Zlínském kraji. Magazín si klienti mohou sami vzít ze stojanů, které jsou dostupné na frekventovaných místech (nákupní centra, banky, místa s vysokým pohybem lidí). Jedná se o jedinečný nástroj při prodeji nemovitostí. Ve Zlínském kraji nevydává žádná konkurenční společnost časopis podobného rozsahu a dosahu.

 
 
 

Prezentace v místě prodeje nemovitosti             

Při prodeji nemovitosti je velmi důležité oslovit okolí, ve kterém se nemovitost nachází. Toho můžeme docílit díky umístění plachty přímo na nemovitost, případně díky dalším aktivitám přímo v místě prodeje. Díky tomu se nám podaří oslovit také zájemce, kteří nemovitost aktivně nehledají, ale případná nabídka v okolí by je mohla oslovit.