Jiří Tomaňa

Jiří Tomaňa realitní makléř

  • 29 přidělených nemovitostí

Pan Jiří Tomaňa se v realitách pohybuje od roku 2012 a za tuto dobu se mu podařilo získat řadu zkušeností a mnoho spokojených klientů. Několikrát se stal nejúspěšnějším makléřem realitní kanceláře Zvonek a získal tak titul Makléř roku.

Jak jste se stal realitním makléřem?

V podstatě celý profesní život jsem pracoval s lidmi, a to v oblasti marketingu a obchodu. Na základě získaných zkušeností z předchozích zaměstnání jsem hledal pracovní oblast, kde by záleželo čistě na mých zkušenostech, nasazení a obchodním talentu.

Hledal jsem práci, kde mi nikdo nebude určovat, jak a co mám dělat, kdy to mám dělat, práci, která není časově omezena. A právě práce realitního makléře mi toto nabízí.

Co Vás na práci nejvíce baví?

Nezávislost, vlastní rozhodování, plánování svého času a možnost využití intuice  a získaných zkušeností.

Co považujete za největší pracovní úspěch?

Pro mne je úspěch každý obchod, kde na konci obchodu jsou spokojení klienti, a to jak na straně prodávajících, tak na straně kupujících.

Co Vás odlišuje od jiných makléřů – proč se obrátit právě na Vás?

Tak na tuto otázku se budete muset zeptat mých zákazníků. Možná je to vcítění se do situace klientů, navázání určitého druhu přátelství, vzájemné důvěry a taky můj přístup k obchodu.

Jak jste spokojený s vlastním bydlením?

Velmi. Bydlíme s rodinou v rodinném domku, v klidné části města.

Jaká je Vaše představa ideálního bydlení?

Rodinný domek se zahrádkou, kde můžou děti bezpečně sami ven. Nízké náklady na bydlení a dobrý servis firmy, která vám dům postavila nebo rekonstruovala. Především pro případ reklamací nebo následných oprav či úprav.

Jaké máte koníčky, jak trávíte svůj volný čas?

Volný čas je něco, čeho je vždy málo :o))). Máme tři děti, takže většina volného času se točí kolem rodiny. Podle mého je nutno si na své koníčky čas udělat nebo je trávit společně s rodinou. Velmi rádi lyžujeme, takže pokud je to možné, trávíme co nejvíce času na horách. V létě jsme se pro změnu se ženou věnovali dlouhá léta sportovnímu parašutismu. Můj první seskok jsem provedl v roce 1989, takže mi to vydrželo docela dlouho a z koníčka se na dlouhou dobu stal postupně životní styl.

 

 

Cestujete rád, na jakém místě se Vám nejvíce líbilo?

Díky předchozímu zaměstnání se mi podařilo procestovat formou služebních cest velkou část Evropy. Přiznám se, že se mi velmi líbí v severských zemích především ve Švédsku.

Takže už nyní vím, že jakmile budou děti starší, rád bych naplánoval cestu právě do těchto zemí. Hodně mě láká také Skotsko.

 

Dobrý den Pane Tomaňo,

musím zareagovat na Vaše služby, se kterými jsem byl maximálně spokojený. Jste člověk na svém místě. Profesionál,vstřícný,milý. Škoda, že takových lidi jako jste Vy není víc.

S pozdravem Váš spokojený klient Radim Husár. Moc Vám děkuji.


Dobrý den pane Tomaňo,

chtěla bych Vám poděkovat za osobní a velice vstřícný přístup při pořizování nového bytu.

Jak prohlídka bytových prostor, tak všechny informace od Vás nám pomohly v rozhodování. Uvítali jsme i časový harmonogram bez prodlev 

i bezproblémové předání bytu.

Líbila se nám spolupráce s Českou spořitelnou, kdy jste spoustu agendy vyřídil za nás. 

Hezký den. Dagmar V.


 

Vážený pane Tomaňo,

chtěli bychom Vám za naši rodinu poděkovat za příkladný přístup a jednání při koupi rodinného domku.

Velmi ochotně a profesionálně jste zvládl všechny problémy, které se vyskytly s koupí domu a bez Vaší vstřícné ochoty a odborné pomoci bychom snad sami ani nezvládli řešit.

Vaše agentura Zvonek má opravdu odborníka profesionála.

Jsme rádi, že jsme spolupracovali právě s Vámi a ještě jednou velmi děkujeme. Manželé Bauerovi


Dobrý den pane Tomaňa,

chceme Vám tímto poděkovat za spolupráci při prodeji rod. domku. Váš přístup byl víc jak profesionální,vše probíhalo na úrovni a velice korektně.Vaší agenturu ZVONEK rádi každému doporučíme.

Manželé Jamborovi


Děkuji za služby, aktivní, vstřícný a profesionální  přístup ing Tomani při zprostředkování prodeje bytu.

Způsob jeho práce a činnosti Vaší agentury  přesně splnil mé požadavky, když jsem hledal někoho, kdo by mi mohl pomoci s řešením obtížné situace vzhledem k mému (vzdálenému) bydlišti.

S poděkováním , Ing. Robert K.


OCENĚNÍ

 

Nabízené nemovitosti

Pronájem 850 Kč
NOVINKA

Pronájem parkovacího stání na… Zahrádky, Uherské Hradiště

Prodej 8 950 000 Kč

Prodej rodinného domu v Uh. Hradišti… Solná cesta, Uherské Hradiště

Pronájem 12 500 Kč

Pronájem bytu 2+1 v Uh.Hradišti. Na Rybníku, Uherské Hradiště

Realizované nemovitosti

Kontaktujte makléře