Filip Zvonek

Filip Zvonek jednatel, Osobní realitní makléř

  • 17 přidělených nemovitostí

V oblasti realit působím již od roku 2006, kdy jsem začal na pozici realitního makléře. Za tuto dobu jsem se přesvědčil, že v realitách je možné úplně všechno. Proto klientům vždy doporučuji obezřetnost při koupi či prodeji jejich nemovitosti. Jak tedy postupovat? Nejlepší volbou je využít služeb prověřeného realitního makléře.

Správným výběrem realitního makléře ušetříte čas, starosti, ale získáte i maximum za svou nemovitost. Z názorů řady mých klientů mohu říct, že kamarád nebo známý není vždy ta nejlepší volba. Rozhodovat by měly zkušenosti a znalost trhu. Profesionální makléř díky své praxi dokáže reálně zhodnotit všechna kritéria konkrétní nemovitosti a zajistit její hladký prodej či koupi s ohledem na přání a potřeby všech účastníků realitní transakce.

Jak ale takového makléře najdete? Nedejte na první dojem, ale makléře si pečlivě prověřte a poté se rozhodněte, zdali mu svou nemovitost k prodeji svěříte. Správný makléř si nejprve zjistí informace o nemovitosti, probere s Vámi Vaše možnosti a přání a teprve následně navrhne postup realizace. Mnoho napoví i to, jak vypadá zázemí společnosti, kterou zastupuje. Jaké Vám poskytne garance při prodeji nebo koupi. Správný makléř neprodává nemovitost bez písemné dohody s prodávajícím a poskytne Vám vždy komplexní služby spojené s poradenstvím, právním servisem či ostatními záležitostmi spojenými s převodem nemovitosti.

Za sebe i za celý tým makléřů společnosti AGENTURA ZVONEK Vám mohu garantovat, že se vždy setkáte s profesionálním a korektním přístupem, který vychází z dlouholeté realitní praxe a serióznosti všech našich pracovníků.

 

CERTIFIKÁTY

Nabízené nemovitosti

Prodej 2 890 000 Kč
NOVINKA
Prodej 2 890 000 Kč
NOVINKA
REZERVACE

Byt 2+1 Benešovo nábřeží Podvesná IV, Zlín

Pronájem 12 000 Kč
NOVINKA
Prodej 7 990 000 Kč
Prodej 7 990 000 Kč
Prodej 6 290 000 Kč
Prodej 3 100 000 Kč

Pozemek v centru Otrokovic Olbrachtova, Otrokovice

Prodej 3 100 000 Kč

Prodej zavedené hospody Otrokovice Olbrachtova, Otrokovice

Prodej 3 990 000 Kč
REZERVACE

Chalupa Karolínka - Javorníky Stanovnice, Karolinka

Realizované nemovitosti

Kontaktujte makléře