Lucien Vaculín

Lucien Vaculín realitní makléř

  • 12 přidělených nemovitostí

Lucien Vaculín se jako realitní makléř zaměřuje na prodej domů, bytů a pozemků ve Zlínském kraji, při své praxi se soustředí na vstřícný a férový přístup, který společně s profesionalitou považuje za základní kameny realitního trhu. Jeho klientela na něm oceňuje proklientský přístup, flexibilitu a pomoc s vyřízením veškerých formalit. Jak v profesním, tak osobním životě se řídí mottem co můžeš udělat dnes, neodkládej na zítra. Jeho cílem je vytvořit z domu domov. Vdechnout nový život nemovitosti je vždy silný zážitek.

Lucien Vaculín hledá vždy cestu ke kvalitnímu obchodu, ten není závislý jen na zisku, ale hlavně na oboustranné spokojenosti a podpoře při celém procesu prodeje či koupě nemovitostí.
Pokud hledáte férový a vstřícný přístup profesionála, který je založený na osobním kontaktu a individuálnímu přístupu. A nevadí Vám absence kravaty či motýlku, Lucien Vaculín je Vaše správná volba mezi makléři.

 

Reference od klientů

Dobrý den,
chtěli bychom touto cestou poděkovat Vašemu zaměstnanci p. Vaculínovi za ochotné a rychlé jednání při prodeji bytu v Nádražní ulici v Otrokovicích.
 
S pozdravem manž. Ocelíkovi, Otrokovice

Dobrý den,

Chtěla bych moc poděkovat panu Vaculínovi, za rychlý a bezstarostný prodej naší nemovitosti. S pozdravem Honichová 


Vážený pane Vaculíne

děkujeme za prodej nemovitosti. 
Velmi si vážíme Vašeho přístupu jak k nám, tak k prodáváme nemovitosti.
Ještě jednou velké díky. Jiříčková
Děkuji za vstřícnost a příjemné jednání při koupi nemovitosti, a to především panu Vaculínovi, který koupi zajišťoval. Můžu jen doporučit. Lucie K.

 

Nabízené nemovitosti

Prodej 7 900 000 Kč

Rodinný dům ve Vizovicích Polní, Vizovice

Pronájem 15 000 Kč
Prodej 4 750 000 Kč
Prodej 7 890 000 Kč
Pronájem 7 000 Kč
REZERVACE
Prodej 4 500 000 Kč
Pronájem 7 000 Kč
Prodej 1 690 000 Kč

Komerční prostory Tlumačov Masarykova, Tlumačov

Realizované nemovitosti

Kontaktujte makléře