Nejčastější dotazy

Jak se mohu stát realitním makléřem realitní kanceláře ZVONEK?
Obraťte se na nás prostřednictvím našeho webu, mailu či telefonicky. Sjednáme si osobní schůzku, kde společně probereme možnosti, jak nastartovat úspěšnou realitní kariéru.
Co budu na začátku potřebovat?
Jako nový realitní makléř budete potřebovat především odvahu, vytrvalost a odhodlání uspět. Vše ostatní vám zajistíme my.
Proč se mám stát makléřem realitní kanceláře ZVONEK?
Makléřům nabízíme zázemí silné regionálně působící realitní kanceláře s tradicí již od roku 1992, síť kanceláří, vlastní realitní magazín a především pomoc a školení do začátku. 
Jak dlouho trvá realitnímu makléři vybudování vlastní klientely?
Jsou realitní makléři, kterým se podaří získat klientelu již během pár měsíců. Vše záleží na aktivitě a všímavosti. Jak si začít budovat klientelu Vás ale samozřejmě naučíme během školení.
Jak vypadá pracovní den realitního makléře?
Práce realitního makléře nemá běžnou pracovní dobu, ale záleží především na možnostech klientů. Zpravidla se realitní makléři dopoledne věnují náboru zakázek či přípravě potřebných dokumentů. V odpoledních hodinách pak většinou probíhají prohlídky.  
Jakým způsobem je realitní makléř odměňován?
Realitní makléři jsou odměňování podle dosažených výsledků a to provizí z dokončeného obchodního případu. Pro začínající makléře nabízíme podporu do začátku.