Bytové domy ZELINOVA Zlín (blok B9, B10)

Bytové domy ZELINOVA Zlín (blok B9, B10) Zlín

Nová výstavba je situována v jedné z nejpříjemnějších částí Zlína – Jižních svazích – v bezprostřední blízkosti Centrálního parku, poblíž lesa. Stavbu provádí a současně je investorem firma MANAG, a.s., která je zárukou serióznosti a kvality. Uvedené byty nabízí Agentura Zvonek CZ, s.r.o. na základě výhradní smlouvy pro prodej bytů. 

Projekt navazuje na již realizované části výstavby „Bydlení u Centrálního parku“ a „Terasové domy Zelinova“. Je to nová, kompletní a ucelená část zahrnující nejen samotné bytové domy, ale i obchodní a komerční plochy drobného podnikání, jasné řešení parkování a dopravní obslužnosti, novou technickou infrastrukturu včetně sportovišť, dětských hřišť a městské zeleně. 

Dokonalá infrastruktura, vynikající dopravní dostupnost, krásný výhled, bohatá zeleň a vysoký standard provedení poskytnou budoucím majitelům nových bytů veškerý komfort a zaručují splnění i těch nejnáročnějších požadavků kladených na moderní bydlení.
 
DISPOZICE BYTŮ

Obytný soubor „Bytové domy Zelinova“ je tvořen dvěma identickými bytovými domy B9, B10. Každý z domů je tvořen jedním podzemním podlažím, ve kterém budou umístěny sklepní kóje a garážová stání, a dále pěti nadzemními podlažími, celkem zahrnuje 36 bytových jednotek. Každý byt od velikosti 1+kk až 3+kk je spojen s venkovním prostředím nejméně jednou terasou nebo balkonem. Vnitřní dispozice jednotlivých bytů jsou řešeny přehledně s důrazem na maximální funkčnost, účelnost a pohodlí. 

Celý projekt je připravován bytovým architektem a umožňuje změny interiérů a případné scelování jednotlivých bytů dle vašich požadavků. Nosný systém je tvořen svislými zděnými stěnovými konstrukcemi a vodorovnými železobetonovými monolitickými stropy. 

Dispozice: 1+kk až 4+kk Cena od: 0 Kč
Zahájení stavby: 1. 10. 2008 Energetická náročnost:
Ukončení stavby: 1. 4. 2010 Aktuální průběh stavby: výstavba dokončena
K nastěhování: 1. 5. 2010 Lokalita: Zlín

Fotogalerie

Kontaktujte makléře

Agentura Zvonek

Agentura Zvonek centrála

Detail makléře