Bytové domy Zlín – U Centrálního parku II (B11)

Bytové domy Zlín – U Centrálního parku II (B11) Zlín

Bytový dům B11 je první dům připravovaného obytného souboru „Bytové domy U Centrálního Parku“, navazující na stávající výstavbu na Jižních Svazích v bezprostřední blízkosti Centrálního parku. Svým architektonickým řešením pyramidálního půdorysu obraceným k jižní straně je maximálně zhodnoceno ideální umístění na jižním svahu a maximálně využito proslunění každého bytu v domě poskytující nádherné výhledy do údolí řeky Dřevnice a na Hostýnské a Vizovické vrchy. Navržené jednoduché a přehledné řešení dispozic bytů s uspořádáním bez průchozích pokojů poskytuje komfortní zázemí odpovídající požadavku současného bydlení.

Součástí každého bytu je rozměrná terasa nebo balkon, samostatná komora, šatna, u jednopokojových bytů prostor pro vestavěné skříně. Ve spodních podlažích jsou umístěny samostatné garáže a sklepní kóje, byty jsou navrženy od prvního nadzemního podlaží v dostatečné výšce nad terénem. Samozřejmostí je bezbariérový přístup do celého domu, komfortní obslužnost výtahem vč. garáží.

Bytový dům B11 je zařazen do třídy energetické náročnosti budovy – C, měrná spotřeba energie – 118,3 kWh/(m²/rok), stanoveno dle Vyhlášky č. 148/2007 Sb. o energetické náročnosti budov.

 

Dispozice: 1+kk až 4+kk Cena od: 0 Kč
Zahájení stavby: 1. 11. 2011 Energetická náročnost: C
Ukončení stavby: 1. 4. 2013 Aktuální průběh stavby: dokončeno
K nastěhování: 1. 4. 2013 Lokalita: Zlín

Fotogalerie

Kontaktujte makléře

Agentura Zvonek

Agentura Zvonek centrála

Detail makléře