Bytové domy Zlín – U Centrálního Parku II (B12)

Bytové domy Zlín – U Centrálního Parku II (B12) Zlín

Bytový dům B12 je druhý dům obytného souboru „Bytové domy U Centrálního Parku“, navazující na stávající výstavbu na Jižních Svazích v bezprostřední blízkosti Centrálního parku. Svým architektonickým řešením pyramidálního půdorysu obráceným k jižní straně je maximálně zhodnoceno ideální umístění na jižním svahu a maximálně využito proslunění každého bytu v domě poskytující nádherné výhledy do údolí řeky Dřevnice a na Hostýnské a Vizovické vrchy.

Navržené jednoduché a přehledné řešení dispozic bytů s uspořádáním bez průchozích pokojů poskytuje komfortní zázemí odpovídající požadavku současného bydlení. Součástí každého bytu je rozměrná terasa nebo balkon, samostatná komora, šatna, u jednopokojových bytů prostor pro vestavěné skříně. Ve spodních podlažích jsou umístěny samostatné garáže a sklepní kóje. Byty jsou navrženy od prvního nadzemního podlaží v dostatečné výšce nad terénem. Samozřejmostí je bezbariérový přístup do celého domu, komfortní obslužnost výtahem vč. garáží.

Bytový dům B12 je zařazen do třídy energetické náročnosti budovy – B, měrná spotřeba energie – 63 kWh/(m2.rok), stanoveno dle Vyhlášky č. 78/2013 Sb. o energetické náročnosti budov.

Dispozice: 2+kk Cena od: 1 279 000 Kč
Zahájení stavby: 1. 5. 2014 Energetická náročnost: B
Ukončení stavby: --- Aktuální průběh stavby: výstavba dokončena
K nastěhování: 1. 12. 2015 Lokalita: Zlín

Fotogalerie

Kontaktujte makléře

Agentura Zvonek

Agentura Zvonek centrála

Detail makléře