AGENTURA ZVONEK - realitní kancelář s tradicí od r.1992 a s působností v celém Zlínském kraji hledá nové kolegy do svých poboček
.
Chcete pracovat v rodinné firmě, která má tradici na trhu realit již 30 let a působí po celém Zlínském kraji? Máte chuť pracovat ve světě realit, kde jste pánem svého času s vysokými výdělky?
VYUŽIJTE SVOJI PŘÍLEŽITOST A SPOJTE SVOJI KARIÉRU S ÚSPĚŠNOU FIRMOU, KTERÁ TENTO ROK SLAVÍ 30 LET.

Nabízíme odborné zaškolení, finanční zálohu do začátku, vysoké ohodnocení na úrovni 60tis. měsíčně i více, volnou pracovní dobu, portfolio zakázek, rozsáhlou marketingovou podporu kanceláře i jednotlivých makléřů, bezkonkurenční prezentace nemovitostí, vlastní realitní noviny ZVONEK, zázemí vybavené kanceláře a vstřícné asistentky samozřejmostí :-)
 
Hledáme kolegy, kteří mají chuť zkusit něco nového a prosadit se ve světě realit. Mají obchodního ducha, chuť pracovat, jsou komunikativní, energičtí, časově flexibilní. Nastartujte svou kariéru u ZVONKA !
 
Více informací na www.zvonek.cz nebo přímo VOLEJTE na tel. 777 820 379 a domluvíme si osobní schůzku. Budu se na Vás těšit, Jana Boušková