Jak prezentujeme

Pro rychlý a efektivní prodej nemovitosti je třeba oslovit všechny potenciální zájemce. Díky databázi poptávajících klientů a efektivnímu systému reklamy ve všech typech médií jsme schopni najít pro každou nemovitost toho správného kupce. Po zadání nemovitosti do prodeje přes realitní kancelář ZVONEK ihned oslovíme  aktuálně poptávající klienty. Ihned po zadání se tedy o nemovitosti dozví klienti, kteří se obrátili s poptávkou na naše realitní makléře. Zároveň začneme nemovitost prezentovat na internetu, vývěskách, v realitním magazínu a po dohodě s majitelem také přímo v místě prodeje. 

Profesionální nafocení

Profesionální fotografie zvýší úspěšnost prodeje vaší nemovitosti a to nejen co se týká rychlosti, ale především ceny. Prodej nemovitosti je z velké části o emocích a kvalitní fotografie prostě prodává. Díky profesionálním fotografiím se na vaši nabídku na realitních portálech podívá v průměru až 3x více návštěvníků.

Chcete se dozvědět více? Podívejte se zde https://zvonek.cz/jak-prezentujeme

Více informace se také dočtete v našem novém vydání Magazínu Zvonek, který je distribuován do stojanů po celém Zlínském kraji. Online verze Magazínu je k dispozici zde https://zvonek.cz/realitni-magazin