Uherské Hradiště - NOVÉ ŠTĚPNICE /blok B2, B3/

Uherské Hradiště - NOVÉ ŠTĚPNICE /blok B2, B3/ Uherské Hradiště

Nový bytový dům B2, B3 patří do úspěšného projektu NOVÉ ŠTĚPNICE, který je realizován v lukrativní lokalitě Uherského Hradiště – Štěpnice, ul. Zahrádky cca 5 min pěší chůze od centra města.

Výstavba zahájena na podzim 2015, dokončení – 12/2016. PRODEJ BYTŮ ZAHÁJEN. V ceně bytu kompletní dokončení včetně podlah, obkladů, sanity, dveří, WC, koupelny – vana, sprchový kout atd. Provádíme prohlídky na stavbě – možno i o víkendu. Ceny bytů určeny developerem, neplatíte žádnou provizi. Projekt je řešen jako soubor samostatně stojících domů, vybudována nová páteřní komunikace pro obsluhu nových domů, nová rozsáhlá sadová a parková úprava. Bytové domy jsou rozděleny na technické podlaží – vstup (přízemí), kde jsou umístěny sklepy, garáže, a vrchní patra s bytovými jednotkami. Každý byt má prostornou terasu, dálkové vytápění se samostatným měřením bytu, vysokou úroveň standardního vybavení, moderní dispozici bytu tak, aby odpovídala aktuálním bytovým potřebám. Domy mají bezbariérový přístup, komfortní obslužnost výtahem včetně garáží a sklepů. Parkování je zajištěno v dostatečném rozsahu jednak v garážích v přízemí domu nebo na venkovních parkovacích stáních.

Energetická náročnost:

  • Blok B2 – Energetický štítek: B – 139,4 kWh/m²
  • Blok B3 – Energetický štítek: B – 137,8 kWh/m², vyhláška č.78/2013 Sb/.

Výhradním prodejcem bytů je Agentura Zvonek, která připravila ve spolupráci s bankami výhodné financování jednotlivých bytů. Přijďte si prohlédnout vzorový byt.

Dispozice: 1+kk až 4+kk Cena od: 1 199 000 Kč
Zahájení stavby: 1. 11. 2015 Energetická náročnost: B
Ukončení stavby: 31. 12. 2016 Aktuální průběh stavby: výstavba dokončena
K nastěhování: 1. 2. 2017 Lokalita: Uherské Hradiště

Fotogalerie

Lokalita

Kontaktujte makléře

Jiří Tomaňa

Jiří Tomaňa realitní makléř

Detail makléře