Uherské Hradiště - NOVÉ ŠTĚPNICE /Blok A2/

Uherské Hradiště - NOVÉ ŠTĚPNICE /Blok A2/ Uherské Hradiště

Nový bytový dům A2 patří do úspěšného projektu NOVÉ ŠTĚPNICE, který je realizován v lukrativní lokalitě Uherského Hradiště – Štěpnice, ul. Zahrádky cca 5 min pěší chůze od centra města.

Výstavba zahájena – dokončení jaro 2016. V ceně bytu kompletní dokončení včetně podlah, obkladů, sanity, dveří, WC, koupelny – vana, sprchový kout atd. Provádíme prohlídky na stavbě – možno i o víkendu. Ceny bytů určeny developerem, neplatíte žádnou provizi. Projekt je řešen jako soubor samostatně stojících domů, vybudována nová páteřní komunikace pro obsluhu nových domů, nová rozsáhlá sadová a parková úprava.

Bytové domy jsou rozděleny na technické podlaží – vstup (přízemí), kde jsou umístěny sklepy, garáže, a vrchní patra s bytovými jednotkami. Každý byt má prostornou terasu, dálkové vytápění se samostatným měřením bytu, vysokou úroveň standardního vybavení, moderní dispozici bytu tak, aby odpovídala aktuálním bytovým potřebám. Domy mají bezbariérový přístup , komfortní obslužnost výtahem včetně garáží a sklepů. Parkování je zajištěno v dostatečném rozsahu jednak v garážích v přízemí domu nebo na venkovních parkovacích stáních.

Energetický štítek: C – 110 kWh/m² /vyhláška č.148/2007 Sb/. Výhradním prodejcem bytů je Agentura Zvonek, která připravila ve spolupráci s bankami  výhodné financování jednotlivých bytů.

Dispozice: 1+kk až 4+kk Cena od: 0 Kč
Zahájení stavby: 2. 3. 2015 Energetická náročnost: C
Ukončení stavby: 31. 3. 2016 Aktuální průběh stavby: výstavba dokončena
K nastěhování: 1. 4. 2016 Lokalita: Uherské Hradiště

Fotogalerie

Kontaktujte makléře

Jiří Tomaňa

Jiří Tomaňa realitní makléř

Detail makléře