NOVÉ ŠTĚPNICE – Uherské Hradiště /Blok A1/

NOVÉ ŠTĚPNICE – Uherské Hradiště /Blok A1/ Uherské Hradiště

Bytový dům A1 patří do nového projektu NOVÉ ŠTĚPNICE, který je realizován v lukrativní lokalitě Uherského  Hradiště  cca 5 min pěší chůze  od centra města, v blízkosti  autobusové zastávky, nákupních možností či zdravotnického zařízení.

Projekt je řešen jako soubor samostatně stojících domů,  budována nová páteřní komunikace pro obsluhu nových domů, nová rozsáhlá sadová a parková úprava. 

Bytové domy jsou rozděleny na  technické podlaží – vstup (přízemí), kde jsou umístěny sklepy, garáže a vrchní patra s bytovými jednotkami.
Každý byt má prostorný balkon nebo terasu, vysokou úroveň standardního vybavení, moderní  dispozici bytu tak, aby odpovídala aktuálním bytovým potřebám. Domy mají bezbariérový přístup, komfortní obslužnost výtahem včetně garáží a sklepů. Parkování je zajištěno v dostatečném rozsahu jednak v garážích v přízemí domu nebo na venkovních parkovacích stáních (možnost vybudování přístřešků). 

Stavbu provádí a zároveň investorem je firma MANAG, a.s., která je zárukou serióznosti a kvality. Výhradním prodejcem bytů je Agentura Zvonek, která připravila ve spolupráci s bankami velmi  výhodné financování jednotlivých bytů.

 

Dispozice: Cena od: 0 Kč
Zahájení stavby: 1. 1. 2012 Energetická náročnost: B
Ukončení stavby: 30. 11. 2012 Aktuální průběh stavby: výstavba dokončena
K nastěhování: 1. 1. 2013 Lokalita: Uherské Hradiště

Kontaktujte makléře

Jiří Tomaňa

Jiří Tomaňa realitní makléř

Detail makléře