Uherské Hradiště - NOVÉ ŠTĚPNICE /blok B4, B5, B6/

Uherské Hradiště - NOVÉ ŠTĚPNICE /blok B4, B5, B6/ Uherské Hradiště

Nabízíme k prodeji novostavby bytu o velikosti 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk Uherské Hradiště - ul. Zahrádky. Jedná se  o pokračování další etapy úspěšného projektu nové výstavby bytových domů Nové Štěpnice. Dokončení bytů je prosinec 2021. V ceně bytů je kompletní dokončení včetně podlah, obkladů, sanity, dveří, WC, koupelny – vana, popřípadě sprchový kout vše dle vlastního výběru z několika variantami a možnostmi. U domu je zabezpečen potřebný počet parkovacích míst s možností koupě garáže nebo vlastního venkovního parkovacího stání přímo před domem. Byty mají prostorné terasy. Vytápění je zabezpečeno dálkově se samostatným odečtem spotřeby energií v bytě /platíte jen to, co spotřebujete/, do domu je zabezpečen bezbariérový přístup s velkým prostorným výtahem. Energetický štítek splňuje kategorii B, tedy velmi úsporné bydlení na měsíční náklady.

Výhradním prodejcem bytů je Agentura Zvonek, která připravila ve spolupráci s bankami výhodné financování jednotlivých bytů. Neplatíte provizi, u bytů je stanovena jednotná cena určená developerem. K dispozici je vzorový byt, který si můžete po dohodě kdykoliv přijít prohlédnout.

Lokalita nové Štěpnice nabízí blízkou dostupnost pošty, nákupního střediska, dětského hřiště, lesoparku, školy, školky, autobusové zastávky. Pohodlnou chůzí do centra města se dostanete za cca 8min.

Dispozice: 1+kk až 4+kk Cena od: 1 769 000 Kč
Zahájení stavby: 15. 5. 2020 Energetická náročnost: B
Ukončení stavby: 1. 12. 2021 Aktuální průběh stavby: ve výstavbě
K nastěhování: 1. 12. 2021 Lokalita: Uherské Hradiště

Fotogalerie

Lokalita

Kontaktujte makléře

Petr Zubíček

Petr Zubíček realitní makléř

Detail makléře