Pavel Kohout

Pavel Kohout realitní makléř

  • 4 přidělené nemovitosti

Reference od klientů

Dobrý den pane Kohoute, chtěl bych vám tímto poděkovat za spolupráci, jak jsem vám již říkal i osobně, jste člověk na správném místě a jednání a celková spolupráce s vámi byla podle mých představ a tak, jak by to mělo vypadat. Určitě vás velice rád doporučím.

Přeji vám, ať se vám daří nejen v práci, ale také v osobním životě a třeba budeme mít ještě někdy v budoucnu možnost spolupráce.

S pozdravem Václav D.


Dobrý den, pane Kohoute, spolupráce s Vámi byla nejen úspěšná, ale i velmi příjemná a jsem ráda, že jsme si k prodeji našeho bytu vybrali právě Vás a Vaši realitku. 

Ocenila jsem z Vaší strany hlavně lidské jednání, jste milý, ochotný, vstřícný a vždy připraven pomoci. O každém kroku jsme byli vždy informováni. Dostal jste naši plnou důvěru. Zvláště se mi líbila Vaše prezentace bytu. Vše proběhlo bez komplikací, v klidu a s úsměvem. Ještě jednou moc za vše děkujeme. Pokud budeme realitní služby opět potřebovat, určitě se na Vás s radostí obrátíme a vřele doporučíme dál.

Mějte se krásně, ať se Vám daří pracovně i v soukromém životě.

S pozdravem, klienti - prodávající bytu 1+1, Renata D. a Vladislav J.


Dobrý den, chtěl bych Vám poděkovat za dobrou a bezproblémovou spolupráci. Byl jsem s Vámi spokojen. Byl jsem rád za Váš férový a přímý přístup. Pokud budu něco v budoucnu potřebovat, velice rád se na Vás zase obrátím.

Děkuji a ať se Vám daří! klient - kupující bytu 1+1, Tomáš H.


Vážený pane Kohoute, 

jsme velmi rádi, že jste nám byl doporučen právě vy. S vaší prací jsme byli hodně spokojeni, jednání s vámi bylo příjemné, schůzky vždy proběhly v domluvený čas a prodej byl rychlý. Váš přístup ke klientům je opravdu hodně seriózní a určitě se na vás opět rádi obrátíme, pokud budeme v budoucnu potřebovat zase s něčím poradit a pomoci. Velké díky. 

Manišovi


Pane Kohoute, 

s Vaší prací jsem byl absolutně spokojený a moc děkuji, že jste se mi o zprostředkování nájmu postaral. S Vámi se mi jako s realitním makléřem jednalo zatím úplně nejlíp a byl jsem opravdu moc spokojený.Určitě se obrátím přímo na Vás, pokud bych v budoucnu něco řešil.

Děkuji a přeji hezký den. Marek K.


Dobrý den pane Kohoute,

já Vám děkuji za pomoc, byla jsem moc spokojená. Zase se na Vás v budoucnu obrátím, když budu něco potřebovat a budu Vás také doporučovat i svým známým, aby se na Vás obrátili.
Jelikož mám ve Zlíně zkušenosti i s jinými realitními agenturami, musím konstatovat, že agentura Zvonek je ta nejvíce profesionální co se týče poskytování realitních služeb a serióznosti.
Přeji Vám krásný den a zase někdy na viděnou při dalším pronájmu popřípadě prodeji.
S přátelským pozdravem
Jana Š.


Dobrý den, pane Kohoute,

děkujeme za příjemné a hlavně profesionální jednání při zprostředkování prodeje družstevního podílu ke garáži na Vršavě. Vše proběhlo hladce, za což jsme rádi a vážíme si toho. Byli jsme s Vámi velmi spokojeni a pokud se něco naskytne a budeme my či naši blízcí potřebovat využít Vaše služby, mile rádi se na Vás obrátíme či poskytneme doporučení.

Ať Vás práce baví a jste stále plný elánu. Budeme se těšit na informaci o zajímavých realitách a případnou další spolupráci s Vámi. Děkujeme za přání a celkově za vše.

S pozdravem a přáním hezkého dne Aleš M. a Lucie Sv.


Dobrý den pane Kohoute,

chtěli bychom Vám moc poděkovat za spolupráci, ochotu, rychlý a pečlivý přístup. S Vaší prací jsme moc spokojení.

Těšíme se na případnou další spolupráci.

S pozdravem Kovářovi 


Velmi doporučuji jednání a vstřícnost makléře pana Pavla Kohouta.

Snažil se pomoct a vyhovět všem našim požadavkům, skvěle komunikuje a má lidský přístup. L Dvořák.


Vážený pane Kohoute,

velmi Vám děkuji za zprostředkování pronájmu bytu. Váš profesionální přístup začal perfektním zpracováním nabídky a zároveň vstřícným, ochotným a spolehlivým jednáním. Byl jste skvěle připravený a viděla jsem, že své práci rozumíte

a baví Vás. Výsledkem naší spolupráce je uzavření nájemní smlouvy a tím i spokojenost s Vašimi službami, které jste poskytoval

v jakoukoli dobu, tedy i v době svého pracovního volna. Děkuji Vám a určitě předám doporučení známým ."

Dana K.


Dobrý večer, pan Kohout,

V dotazníkoch spokojnosti väčšinou posielajú 5 hviezdičiek na vyplnenie, ja by som Vám dala minimálne 6 z piatich a omnoho viacUsmívající se, ja som veľmi spokojná s Vaším profesionálnym a ľudským prístupom, ochotou, príjemnou komunikáciou, no proste úplná dovera po celý čas, ďakujem Vám. Určite sa na Vás veľmi rada opäť obrátim s ešte väčšou doverou, pretože som Vás mohla poznať osobne.

Ešte raz Vám veľmi ďakujem za pomoc, ochotu a aj odborné poradenstvo a prajem Vám veľa, veľa úspechov. 

S pozdravom  (aj od manžela) a prianím pekných a pokojných dní

Iveta T.


Vážený pane Kohoute,

mnohokrát Vám děkuji za spolupráci a ochotu. A pokud budu potřebovat, v budoucnu se na Vás určitě zase obrátím. S Vaší prací jsem moc spokojená a ještě jednou Vám děkuji,

Klientka H.


 

Osvědčení

 

 


Nabízené nemovitosti

Pronájem 12 500 Kč
NOVINKA
Prodej 3 250 000 Kč
Prodej 3 250 000 Kč

Prodej domu Zlín - Prštné Vinohrady, Zlín

Prodej 1 230 000 Kč
NÁŠ TIP!

Prodej stavebního pozemku 830 m² s… Vinohradská, Uherský Brod

Realizované nemovitosti

Kontaktujte makléře