Historie a zaměření firmy

Agenturu Zvonek založil v roce 1992 ve Zlíně podnikatel Dr. Miroslav Zvonek. Postupně vybudoval více než 30 poboček po celém tehdejším Československu. Pobočky nejdříve fungovaly jako obchodní zastoupení. Postupně byly pobočky Agentury Zvonek po právní stránce začleněny do firem Agentura Zvonek CZ s.r.o. a Realitní agentura Zvonek s.r.o. se sídlem ve Zlíně. Ostatní pobočky pak byly osamostatněny.


SLOVO MAJITELE, DR. MIROSLAV ZVONEK:

"Od roku 1992 se nám na realitním trhu ve Zlínském kraji podařilo vybudovat dominantní postavení v oblasti zprostředkování nového bydlení. Naše služby klientům nabízíme v pobočkách ve Zlíně, Otrokovicích, Uherském Hradišti, Uherském Brodě, Vsetíně, Bystřici pod Hostýnem.

Zpočátku bylo předmětem činnosti Agentury Zvonek jen zprostředkování výměny bytů včetně vícesměn a meziměstských výměn. S postupným vývojem potřeb klientů se činnost agentury rozšiřovala od zprostředkování převodů družstevních bytů a pronájmů bytů, domů a nebytových prostor až po komplexní realitní služby.

Vzhledem k měnícím se potřebám klientů začala agentura jako jedna z prvních ve zlínském regionu zajišťovat komplexní služby v oblasti stavebního spoření. Šlo zejména o zprostředkovávání nových a následných smluv o stavebním spoření, postupně i úvěrů a meziúvěrů. Od roku 2002 agentura rozšířila své služby o zprostředkování hypotečních úvěrů. Dalším posílením významné pozice na zlínském realitním trhu bylo zahájení prodeje nových bytů. Od roku 2005 se nám podařilo prodat více než 1 000 nových bytů. V nabídce nové výstavby pokračujeme i nadále, aktuální přehled naleznete v sekci Nová výstavba."


Agentura Zvonek poskytuje komplexní služby v oblasti realit, financování a developerské činnosti. 
Agentura Zvonek® a Zvonek® jsou dnes registrovanými ochrannými známkami renomované realitní kanceláře.