Michal Bartl

Michal Bartl realitní makléř

  • 38 přidělených nemovitostí

Michal Bartl


Mým cílem je spokojený a nadšený klient. A to jak prodávající, tak kupující. Osobní přístup ke každému klientovi a maximální nasazení je cesta, kterou při své práci vyznávám. Klienti, kteří se na mě s důvěrou opakovaně obracejí, jsou důkazem, že je to tak správně. Není potřeba otřepaných klišé – má práce mě baví, a proto ji dělám s láskou a pečlivostí.

 

Ocenění
 

 

Reference od klientůDobrý den,pane Bartle

Chci Vám tímto poděkovat za pomoc při zprostředkování prodeje bytu.Velmi mě potěšila Vaše odborná erudice a ochota pomoci.
Jsem velmi spokojen a Vaši práci budu vždy doporučovat.
Příjemný den Miloslav Chal.

Pan Bartl a agentura Zvonek se zasadila o to, aby byl můj byt pronajmut a abych s tím vším měla co nejmíň starostí. Vzhledem k tomu, že žiju trvale v zahraničí, bylo to pro mne značně důležité. Velmi oceňuji osobní přístup ke klientovi, jeho potřebám a přáním, se kterým jsem byla opravdu spokojená. Kromě toho se mi agentura stará o vše ohledně pronájmu a tento servis ocení každý, kdo žije někde mimo město a nemá čas se o všechno starat sám. Pana Bartla jako makléře mohu všem vřele doporučit.

Sylva H.


Dobrý den pane Bartl,

mrzí mně, že nedošlo k podpisu rezervační smlouvy. Chtěla jsem Vám jen poděkovat, za úžasný profesionální přístup a velkou ochotu to se málo kdy vidí. Věřím, že mi budete posílat další nabídky a nakonec něco vhodného najdeme. 

Přeji krásný den a krásné svátky a do nového roku 2020 jen to nejlepší Nováková


Dobrý den,
chtěl bych poděkovat za Vaše služby, které byly při řešení koupě nemovitosti na vysoké profesionální úrovni. Zejména bych chtěl ocenit práci pana Bartla, který byl po celou dobu velmi trpělivý, ochotný a empatický v řešení případu. Rádi doporučíme Vaše služby.
Přejeme hezký den, 
s pozdravem Kašpaříkovi

Vážený pane Bartle,

chceme vám vyjádřit velké poděkování za zájem, ochotu, vstřícnost a výborné jednání při zprostředkování prodeje našeho domu. Jste skutečně člověk na svém místě, se skvělou schopností vcítit se do situace klienta, vyjít mu maximálně vstříc a udělat nejvíc k jeho spokojenosti. Což je v dnešním době velkou vzácností. Děkujeme Vám a přejeme mnoho úspěchů při dalších plnění snů Vašich klientů… I+ Š Navláčilovy


Dobrý den Michale

chtěl bych ti poděkovat za zprostředkování prodeje mého bytu.
Tvé služby byli naprosto profesionální a zároveň i lidské. Ještě jednou díky a budu se těšit na případnou další spolupráci.
S přáním hezkého dne, David B.

 

Rozhovor


Nabízené nemovitosti

Prodej 4 000 000 Kč
NOVINKA
Pronájem 12 000 Kč
NOVINKA
Pronájem 12 500 Kč
NOVINKA
Pronájem 700 Kč
Pronájem 700 Kč
Prodej 2 190 000 Kč
REZERVACE

Prodej bytu 2+1, Uherské Hradiště CP … náměstí Republiky, Uherské Hradiště

Pronájem 15 000 Kč
NÁŠ TIP!
REZERVACE
Pronájem 10 000 Kč
Prodej 2 400 000 Kč
NÁŠ TIP!

Realizované nemovitosti

Kontaktujte makléře