Zveme vás na prohlídkový den v rezidencích Zálešná a bytech Stráně

Jen u nás v nabídce nové exkluzivní domy a byty pro náročné klienty!

Srdečně vás zveme na prezenční dny developerského projektu Rezidence Zálešná a byty Stráně. Využijte možnosti poznat z blízka modelový dům a seznámit se s celým rezidenčním projektem, který je postavený na moderním přístupu k bydlení, ale zároveň respektuje ty nejlepší principy historické výstavby ve městě obuvi Zlíně.
Ať už hledáte životní změnu či investiční příležitost, věřím že právě Rezidence Zálešná nebo byty Stráně jsou možností právě pro Vás.
Nové luxusní bydlení může být součástí vaší životní volby v roce 2024.

19. června 2024 bude probíhat současně prohlídkový den v rezidenci Zálešná a byty Stráně.

Zarezervujte si svůj termín na prohlídkovém dni, kdy exkluzivně pro vás otevřeme rezidence Zálešná a byty Stráně. Těšit se na vás budou naši zkušení makléři, kteří vám rádi odpoví na všechny vaše otázky.

BYTY STRÁNĚ


Moderní bytový dům vzniká na křižovatce ulic Družstevní a Nad Stráněmi, na místě dvoupodlažního polyfunkčního objektu. Poloha zajišťuje výbornou pěší dostupnosti do centra Zlína i vše potřebné - v nejbližším okolí naleznete potraviny, restaurace, školky, školy, univerzitu.
Dům má jihozápadní orientaci a je rozdělen do dvou bloků propojených I. a II. nadzemním podlažím. Součástí každé bytové jednotky je sklep a u většiny bytů je prostorný balkon či terasa.
Přímo pod budovou je k dispozici ve 3 podzemních podlažích 92 nadstandardních parkovacích stání s pohodlným příjezdem i výjezdem z budovy. Navíc součástí většiny stání je box na jízdní kola se el. zásuvkou, např. pro dobíjení elektrokol. Všechna parkovací stání, jsou připravena k nabíjení elektromobilů.
V ceně bytu je kompletní dokončení včetně podlah, obkladů, sanity, dveří, vše dle vlastního výběru s několika variantami a možnostmi.
Vytápění je zabezpečeno dálkově se samostatným odečtem spotřeby energií v bytě /platíte jen to, co spotřebujete/, do domu je zabezpečen bezbariérový přístup s velkým prostorným výtahem. Energetický štítek splňuje kategorii B, tedy velmi úsporné bydlení na měsíční náklady.

REZIDENCE ZÁLEŠNÁ

Rezidence Zálešná navazuje na tradici baťovského bydlení, kterou však povznáší na zcela novou úroveň. Jedná se o projekt osmi elegantních objektů přirozeně vsazených do okolní zástavby a vytvářející samostatnou residenční ulici. Dvacet dvoupodlažních rodinných domů řešených jako dvojdomky a trojdomky nabídne 95 m2 užitné plochy s dispozicí 4+kk se dvěma koupelnami, zahradu o velikosti od 83 m2 do 181 m2 a dvě parkovací stání. 
Výstavba je umístěná v širším centru města Zlín v lokalitě Zálešná I a nabízí ideální kombinaci pohodlí a dostupnosti. V těsné blízkosti se nachází cyklostezka a procházková zóna podél nábřeží řeky Dřevnice. Okolí Zálešné je bohaté na všechny potřebné služby a vybavení. Nákupní centra, nemocnice, školy, školky, sportoviště, restaurace, obchody, hřiště, kino a koupaliště jsou v docházkové vzdálenosti případně dostupné v řádu několika minut s pomocí MHD. 
Detailně promyšlené dispoziční řešení domu myslí na maximální využití. V přízemí se nachází hlavní obytný prostor s kuchyňským koutem, dále pak zádveří, schodiště, technická místnost se samostatným venkovním vstupem, koupelna s WC a sprchovým koutem. V patře domu je umístěna ložnice s průchozí pracovnou/šatnou, velký pokoj s případnou možností rozdělení na dva menší, koupelna s WC a sprchovým koutem s přípravou na pračku a sušičku, chodba a schodiště. 

JAK NÁS NAJDETE?

Byty Stráně - Ulíce Nad Stráněmi (naproti Fakultě aplikované informatiky | Univerzita Tomáše Bati)
Rezidence Zálešná - Zálešná I. naproti čísla popisného 6687